Spausdinti šį puslapį

Projekto "Mobili jaunimo laisvalaikio programa" baigiamųjų darbų paroda

 

Vasario 13 d., Jurbarko rajono viešojoje biliotekoje vyko projekto "Mobili jaunimo laisvalaikio progrma" baigiamųjų darbų paroda, kurios metu buvo eksponuojamos atrinktos geriausios iš kelių šimtų projekto metu užfiksuotos fotografijos.

 

DSC_0547.JPG DSC_0578.JPG DSC_0589.JPG

DSC_0602.JPG DSC_0614.JPG DSC_0639.JPG

DSC_0652.JPG DSC_0656.JPG

Renginio pradžioje Jurbarko švietimo centro direktorė A.Baliukynaitė papasakojo visiems apie projekto "gimimą", kaip sekėsi, kokia buvo projekto eiga, pristatė dalyvius, savanorius, kitus prie  projekto prisilietusius žmones.

Projekte ir taip pat baigiamąjame renginyje  dalyvavo penkios Jurbarko rajono mokyklos: Viešvilės pagrindinė mokykla, Skirsnemunnės Jurgio  Baltrušaičio pagrindinnė mokykla, Juodaičių pagrindinė mokykla, Šimkaičių Jono Žemaičio  pagrindinė mokykla bei Antano ir Jono Juškų gimnazija.

Į renginį atvyko garsūs fotografai: Aistė Kirksnytė, Deividas Bakas ir Martynas Stankaitis. Svečiai noriai dalinosi savo patirtimis, pasakojo kaip prasidėjo jų "fotografijos kelias", išrinko jiems labiausiai patikusias nuotraukas eksponuojamas renginio metu, jas pakomentavo, pateikė savo įžvalgas, patarimus projekto dalyviams bei savanoriams.

Šiame projekte bene didžiausią indėlį įdėjo Jurbarko Antano Giedriaus Giedraičio gimnazistai, savanoriavę šiame projekte. Šešetas jaunuolių, aktyviai besidominčių fotografija, puikiai susitvarkė su jiems mestu iššūkiu. Aktyviai siūlė savo idėjas, mintis, įžvalgas, vykdė veiklas su projekte dalyvavusiomis mokyklomis, užsiėmė praktiniais darbais. Šie savanoriai nuo pat pradžios buvo šio projekto siela ir renginio metu dalinosi savo patirtimi, projekto jiems suteikta nauda, įsimintinais momentais.

Visos mokyklos buvo pakviestos sudalyvauti proto mūšio viktorinoje "fotografijos pagrindai" tema. Dalyviai pamankštino savo protus, prisiminė teorinius fotografijos pagrindus, smagiai praleido laiką ir bendrai nusprendė, kad galiausiai laimėjo draugystė.

Projekto darbų parodą buvo paprašyta pakomentuoti, pateikti savo  įžvalgas ir patarimus Jurbarko Antano Giedriaus Giedraičio fotografijos būrelio mokytojo A. Būblaičio, deja dėl rimtų priežasčių parodoje sudalyvauti negalėjo, tačiau įdomiai ir profesionaliai savo įžvalgas pateikė raštu. Kiekvieną komentarą renginio vedėjas L.Bakšys įgarsino auditorijai.

Projekto dalyviai, savanoriai ir kiti prie projekto įgyvendinimo prisidėję žmonės buvo apdovanoti. Projektas "Mobili jaunimo laisvalaikio programa", buvo puiki galimybė burtis jauniems žmonėms, sužinoti naujų dalykų, pamokančių patirčių, susipažinti ir svarbiausias akimirkas, jausmus, vaizdus užfiksuoti fotografijoje.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 23 gegužės 2019 16:18