Sitemap-20   mail 20 

AJE atidarymas

Balandžio 11 d. oficialiai atidaryta JŠC Atvira jaunimo erdvė. Daugiau nei dvi savaites plušėjęs jaunimas buvusios vaikų bibliotekos patalpas pavertė jaukiomis ir labai žaismingomis.
Į atidarymą gausiai rinkosi svečiai, kuriuos pasitiko skambantys gitaros garsai bei jaunuolių dainos. Sulaukėme daug sveikinimų, palinkėjimų, o svečiai iš savivaldybės oficialiai atidengė erdvės iškabą.
Tiek svečiai, tiek patys jaunuoliai sugužėjo į vidų, dairėsi po išgražintas patalpas, dalyvavo veiklose, šnekučiavosi. Atidarymą vainikavo AJE tortas! Skanavome jo visi, dalinomės įspūdžiais, apžiūrinėjome įteiktas erdvei dovanas.

Smagu, kad mūsų buvo visas didelis būrys, kad visur skambėjo dainos, kad netrūko draugiškų pasikalbėjimų ir pamąstymų apie ateitį.
Erdvė jau veikia, todėl kviečiam visus jaunuolius ateiti, apsidairyti ir, žinoma, pasilikti:)
Dėkojame visiems visiems - jaunuoliams, nepabūgusiems remonto ir dažymo darbų, savanorėms Audronei ir Agnei, kiekvieną dieną po darbų skubėjusioms spalvinti vaiduokliukų-pabaisiukų sienos, mūsų rėmėjams, be kurių nebūtume padarę to, ką padarėme, visiems, kurie padovanojo baldų, visiems, kurie tiesiog visą tą laiką buvo šalia ir skatino, palaikė bei dovanojo savo optimizmą.

NUOTRAUKOS

Apie Atviros jaunimo erdvės atidarymą Jurbarko žiniose nuo 3:50 min. kviečiame pažiūrėti

 

 

Atnaujinta Trečiadienis, 04 birželio 2014 22:43